Сьогодні їй виповнилося б 84...

Майя Борисівна Гутнік не була видатною особистістю, почесною громадянкою Павлограда, заслуженим учителем чи лікарем. Вона була із тих людей, котрі чесно, щиро і з любов’ю роблять свою справу.

Майя Борисівна працювала вчителем математики в школі №2 Павлограда. Її дуже любили учні, поважали вчителі та батьки.
До дня народження Майї Борисівни Гутнік у Павлограді вийшла книга «Усю любов лишила на землі».Презентація книги пройшла в центральній міській бібліотеці.

 У книзі описано її життєвий шлях, спогади про неї її знайомих, друзів, колег по роботі. Автор книги, Лариса Власенко, була близьким другом Майї Гутнік.

На презентації була присутня директор школи, де працювала Майя Гутнік, її знайомі, друзі, керівник відділу культури, депутати міської ради. 

Багато теплих спогадів прозвучало про цю жінку.

«Це була ідеальна сім’я інтелігентів, з котрої потрібно брати приклад. Вона дуже цінувала сім’ю, сімейні цінності і навчала цьому учнів та своїх молодих колег, хоча життєвий шлях у неї був не простий», – розповідають друзі Майї Борисівни.

На презентації був присутній і внук Майї Гутнік – Ігор Гутнік. Свою бабусю він називає мамою. Адже батьків своїх не пам’ятає. Донька Майї Гутнік померла, коли Ігорю було 8 місяців. Зараз він уже викладач в медичній академії і готується захищати наукову роботу.

Видати книгу стало можливим завдяки фінансовій підтримці депутатів міської ради Олександра Батурінця та Євгена Тєрєхова.
По 2 книги отримала кожна школа міста.

Матеріал за темою: Сьогодні в Павлограді презентуавли «Повесть о вечной заботе»