Кожен учасник АТО має право на отримання 2 га землі для ведення особистого селянського господарства.

Скористатись цим правом вирішили учасники АТО, що мешкають у Павлограді. Земельну ділянку площею 11 га для них підібрали у с. Межиріч, Павлоградського району. Повідомив депутат сільської ради Іван Поливний.

«При підборі землі для воїнів АТО в інтернеті було знайдено земельну ділянку, яку було виставлено на торги. Ми звернулись до голови райадміністрації . Приїхав із Дніпропетровська із держземкадастру . Він у присутності воїнів АТО пообіцяв, що зніме з торгів цю земельну ділянку . І Межиріцька сільська рада почала давати викопіювання на розподіл земельних ділянок воїнам АТО. А недавно ми дізнаємось, що земельна ділянка знову на торгах», – розповів tv-news.dp.ua Іван Поливний.

Втрутитись у ситуацію вирішили матері бійців . Вони їздили в обладміністрації. Проте, поки що, все залишається на рівні обіцянок.

«Питання зависло. Ми чекаємо на приїзд губернатора у Павлоград. Хочемо зустрітись із ним і прояснити ситуацію», – говорить Іван Поливний.

Обговорити земельне питання учасники АТО намагались із очільником району, але зустріч не відбулась.

«Таке враження, що краща земля уже комусь належить, а учасникам АТО виділяється земля десь на очеретах чи сміттєзвалищах. Питається і за що ми там воювали», – говорить учасник АТО.

Читайте також: В Павлограді всі учасники АТО, котрі звернулись із відповідними заявами, отримали по 10 соток землі