22 квітня рятувальники провели у школах міста день цивільної оборони.

Вогнеборці проводили з учнями та викладачами лекцію-інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті, розповіли про порядок дій у разі виникнення пожежі тощо. Також не залишили поза увагою і тривожне сьогодення. Дітям наголосили на найхарактерніших небезпеках під час відпочинку на природі, при намаганні розібрати знайдені вибухонебезпечні предмети, тощо. 

Нагадали, як діяти при виявленні підозрілих речей, сумок чи пакунків, куди слід звертатися.

«Категорично забороняється до прибуття фахівців: чіпати та переміщувати підозрілий предмет та інші предмети, що знаходяться поряд із ним, заливати його рідинами, засипати ґрунтом, вмикати поблизу знайденого предмета електро-, радіоапаратуру, переговорні пристрої чи рацію, торкатися підозрілого предмету, здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив. Відразу повідомляйте дорослим і телефонуйте за номерами екстреного виклику «101» чи «102», – зазначили рятувальники.

На подвір’ї вогнеборці показували як працює пожежна техніка в реальних умовах і дозволили приміряти спорядження рятувальників, посидіти за кермом пожежного автомобіля.


В загальноосвітню школу № 5 рятувальники завітали разом з кінологами Павлоградського міського осередку «Антарес» та їх чотирилапими підопічними. Собаки продемонструавли дітям все, чого їх навчили. Пройшли показові виступи для школярів.