ГО «Павлоградське підпілля «Характерник» минулої суботи провели мітинги у трьох місцях – біля стін павлоградської поліції, банку «Росія» та ДТЕК Павлоградвугілля.

У мітингу взяли участь декілька десятків юнаків та дівчат.

Від поліції вимагали розібратись із крадіжками металобрухту, з наркопритонами, наркоторгівцями та розкраданням піску із піщаного кар’єру неподалеку Богуслава. Відповідне звернення вони передали до відділку поліції та СБУ. Біля банку «Росія» вимагали націоналізувати російський банк і написали на асфальті, шо українська кров на совісті банку.


До адіністративного приміщення ДТЕК Павлоградвугілля прийшли із гаслами: «Павлоградвугілля» руки геть від шахтарів», «Піщаний кар’єр має належати народу України», вигукували, що не дозволять ображати шахтарів і закидали будівлю яйцями.

«До нас звернулась людина і повідомила, що її побили працівники служби безпеки Павлоградвугілля  і замість того, аби вибачитись , людину починають пресувати, аби звільнити з роботи. Профспілки йому сказали вирішуй сам», – розповідає керівник «Павлоградського підпілля» Юрій Марченко.

До мітингувальників вийшов чоловік, котрий представився начальником служби безпеки ДТЕК Павлоградвугілля. Він попросив аби потерпілий шахтар звернувся безпосередньо до нього для вирішення питання.

Юридические услуги