Упродовж минулого тижня в Павлограді та районі сталось чотири дорожніх пригоди, при котрих троє чоловік отримали травми, одна загинула.

Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

18 квітня о 23- 48 до реанімаційного відділення міської лікарні № 4 госпіталізовано 40-річного чоловіка, який був травмований автомобілем на вул. Дніпровська. Діагноз – черепно-мозкова травма, забій головного мозку. Обставини встановлює поліція.

19 квітня о 13-20 до травматологічного відділення міської лікарні № 4 госпіталізовано 56-річного чоловіка , який був травмований автомобілем на вул. Будинського. Діагноз – перелом лівої берцeвої кістки ноги. Обставини встановлює поліція.

24 квітня орієнтовно 19-55 легковий автомобіль зіткнувся зі стовпом освітлення. Постраждав 38-річний чоловік. Лікарі діагностували у нього черепно-мозкову травму, забій грудної клітини, перелом правої голені та алкогольне сп’яніння. Госпіталізований до реанімаційного відділення міської лікарні № 4.

22 квітня о 21-38 дорожня пригода сталась у с. В’язівок по вул. Жовтнева. Автомобіль ВАЗ 2121 не впорався з керуванням та перевернувся. Внаслідок ДТП постраждала 15-річна дівчина. Діагноз – пошкодження грудної клітини, закрита черепно-мозкова травма, політравма. До лікарні постраждалу не довезли. Вона померла в автомобілі швидкої медичної допомоги. Обставини події встановлює відділ поліції.