23 квітня близько 400 співробітників енергетичної компанії ДТЕК (ШУ Павлоградське, ШУ ім. Героїв космосу, ШУ Дніпровське, ЦЗФ Павлоградська, ДТЕК Високовольтні мережі, ДТЕК Сервіс та філії «Соцвугілля»), а також представники керівництва ДТЕК Енерго вийшли на волонтерську акцію «Чисте місто».

Дружною командою разом зібрали близько 45 м / куб сміття на 25 га міських територій.
У цей день навели порядок на березі Вовчої, на мікрорайоні ПЗТО (П'ятихатки), у парку по вул. Комарова, в лісі по вул. Гагаріна.

Виконано роботи з вирубки сухостою і чагарників. Повністю зібрано сміття. У парках замітали, копали клумби, білили бордюри.

Працівники шу Павлоградське виготовили 5 сміттєвих баків, які після суботника будуть встановлені комунальниками на набережній р. Вовча.

Повідомляє прес-служба ДТЕК Павлоградвугілля.

«Шахтарські колективи вкотре доводять, що вони працьовиті й відповідальні! Наш внесок – це не тільки прибирання та озеленення міст, де ми живемо. Кожен з нас показує приклад відповідального ставлення до навколишнього середовища тим, хто споживацьки ставиться до природи. Спасибі всім волонтерам ДТЕК за те, що в свій вільний від роботи час прийшли попрацювати і зробити наше місто чистим і приємним для відпочинку дітей і дорослих! Цю акцію ми проводимо вже четвертий раз і плануємо продовжувати її далі », – розповів менеджер з адміністративної діяльності ДТЕК Павлоградвугілля Андрій Чернецький.

До акції «Чисте місто» традиційно приєдналося більше 8 000 волонтерів ДТЕК в 28 населених пунктах України, де знаходяться підприємства енергохолдингу. Вони зібрали близько 2 тис. кубометрів сміття, висадили понад 600 рослин, відремонтували атракціони і лавочки, посадили квіти.

Всього ж в акції взяли участь 22 500 волонтерів компаній групи СКМ по всій Україні.