Сьогодні міський голова Павлограда Анатолій Вершина провів прес-конференцію, де відзвітувався про те, що уже встиг зробити зі своєї передвиборної програми за 5 місяців роботи в якості мера.

Щодо одного із основних пунктів – забезпечення мешканців міста якісною питною водою, то пообіцяв, що працюватимуть над цим питанням. Щоправда у 2015 роботи по розвідці запасів води в Павлоградському родовищі призупинились, бо закінчились фінанси. Для продовження робіт потрібно 400 тис грн.

Разом із тим відмовлятись від водоводу Дніпро-Західний Донбас не планують, хоча він давно уже морально та фізично застарів і потребує реконструкції.

«Остаточно відмовлятись від водоводу Дніпро-Західний Донбас не планується. Тому продовжується робота по реконструкції комунального підприємства «Павлоградводоканал». Проводяться також наради із керівництвом облдержадміністрації , де розглядаються питання по модернізації водоводу Дніпро-Західний Донбас і його технологічних об’єктів», – сказав міський голова.

Він розповів також про ремонт доріг, дахів, ліфтів, освітлення, відповів на запитання журналістів. Детальніше про все це у наступних дописах.