Сьогодні в Павлограді визначаться підприємства , котрі здійснюватимуть пасажирські перевезення в місті.

Заявки на участь у конкурсі подали 8 перевізників: Совтур, Автодрайв, ПП «Скориченко», Кортеж, Павлоградське АТП, Автоімідж, Північтранс, Автопромінь.
Заявки претендентів розглядає спеціально створена транспортна комісія у складі 18 чоловік. Щоправда її склад тричі мінявся. Зараз вона складається із 50% службовців та 50% представників громадськості.

Напередодні члени комісії об’їхали підприємства – учасників конкурсу, аби подивитись чи відповідають вони всім вимогам для здійснення пасажирських перевезень.

 

І виявили, що далеко не всім із них можна довірити пасажирські перевезення, бо мають застарілий транспорт, поганий санітарний стан машин, скарги на грубість водіїв.

Чимало учасників конкурсу у випадку перемоги обіцяють перевозити не по 2 чи 4 пільговики ,а по 5, а учасників АТО – у необмеженій кількості.
Всі вимоги до перевізників-переможців відобразять в укладеній із ними угоді.

Конкурсна  комісія працюватиме всі 5 років (до наступного конкурсу) і пильно слідкуватиме як виконуються пункти угоди. Якщо ж будуть порушення , то обіцяють таких перевізників знімати з маршруту і заміняти іншими учасниками конкурсу.