Сьогодні в залі засідань павлоградського міськвиконкому проходить завершальне засідання конкурсної комісії по визначенню переможців пасажирських перевезень.

На засідання зібрались 15 із 18 членів комісії та учасники конкурсу. Про своє бажання займатись пасажирськими перевезеннями у Павлограді заявили 8 підприємців, двоє із них не місцеві – підприємство «Північавтотранс» зареєстровано в Одесі та «Автопромінь» у Дніпропетровську.

Голова комісії Євген Аматов відкрив конверти №2 із пропозиціями претендентів. А от аналіз пропозицій та підрахунок балів проводять у закритому режимі – журналістів та активістів попросили вийти.

Після закритих обговорень пообіцяли назвати переможців.

Наступний етап триватиме 10 днів. Упродовж цього часу укладуть із переможцями угоди і із 15 травня ті приступлять до роботи.
Переможців пообіцяли оголосити привселюдно.

Керівник ГО «О’єднання волонтерів та воїнів АТО «Патріот» Валерій Тудвасєв зауважив, що знову виникають проблеми із пільговим перевезенням воїнів АТО. Він також запропонував договір, котрий укладатимуть із перевізниками обговорити відкрито, бо вважає, що декотрі пункти договору, котрий пропонується зараз, протирічить законодавству. Голова комісії Євген Аматов порадив звертатись до суду.

 

Довідково

Всього в Павлограді 21 маршрут, на котрих працює 59 транспортних засобів.