Сьогодні в міській лікарні №4 Павлограда після капітального ремонту відбулось відкриття терапевтичного відділення.

У відкритті взяли участь міський голова Анатолій Вершина, його заступник Олена Шуліка, нардеп Артур Мартовицький, депутат обласної ради Микола Пономарчук.

Із міського бюджету на ремонт було потрачено 939,7 тис. грн. Фінансову допомогу надали також приватні підприємства та підприємці міста і району.

 

У відділенні замінено систему опалення, водопостачання, каналізацію. Проведені оздоблювальні роботи стін, стелі, підлоги палат і коридору та дерев’яних конструкцій. Повністю замінена система електромережі.
За рахунок бюджету розвитку закуплено медичне обладнання та меблі на суму 545,890 тис. грн., а саме: ліжка функціональні, деструктор, шафи, столи, тумбочки та візки медичні.


Із загального фонду бюджету Павлограда придбані медичні меблі та інвентар на загальну суму 116,97 тис. грн., а саме: кушетки, стільці, вішалки для одягу, м’який інвентар: подушки, ковдри, наволочки, підковдри, простирадла.

Окрім того, коридори обладнаний спеціальними поручнями для пересування хворих після інсульту.

Ремонту у відділенні не було більше 30 років. Пацієнти кажуть, що задоволені умовами перебування у відділенні, відношенням лікарів до них, щоправда харчування добре для тих, хто хоче схуднути. За повідомленням головного лікаря Марини Костюкової, на харчування одного хворого виділяється 5 грн у день.