За I квартал 2016 Павлоградська підстанція швидкої медичної допомоги здійснила 11993 виїзди за викликами про екстрену медичну допомогу.

Із них до мешканців Павлограда – 10023, до Павлоградського району – 1270. Повідомила головний лікар станції швидкої медичної допомоги Світлана Зайчикова.

«Найбільша кількість викликів реєстрована в лютому – 4086 . Це пов’язано з сезонною захворюваністю на ГРЗ та грип. До лікарняних закладів міста автотранспортом станції швидкої медичної допомоги доставлено 1848 пацієнтів. Для надання вузькоспеціалізованої допомоги до лікувальних закладів обласного центру – 173 пацієнти», – розповіла Світлана Зачикова.

Вона також додала, що виїзні бригади в повному обсязі забезпечені медикаментозними засобами та виробами медичного призначення, лікувально-діагностичним обладнанням для надання екстреної та невідкладної медичної допомоги.

«Заклад знаходиться на державному фінансуванні, повністю забезпечується паливно-мастильними матеріалами. Але, на жаль, виділені кошти на утримання автотранспорту не завжди відповідають потребі, так як машини експлуатуються цілодобово з максимальним навантаженням», – додала Світлана Зайчикова.

На черговій сесії міської ради депутати виділили медичному закладу 50 тисяч гривень на придбання запчастин для ремонту санітарних машин .