Майже 80% тепломереж Павлограда вимагають заміни.

За підрахунками комунальників, через значну зношеність обладнання підготуватись до нового опалювального сезону обійдеться недешево.

«У зв’язку із великим терміном експлуатації, фізичною зношеністю теплові мережі потребують заміни. Зношеність тепломереж місцями сягає 100%. Окрім того, заміни потребують також двигуни котлів. На все це потрібно майже 7 млн грн», – повідомив керівник КП «Павлоградтеплоенерго» Микола Вовк.

Не краща ситуація і у водоканалі міста. Заміни вимагають майже 3 км труб, ремонтувати потрібно дві насосні станції. Вартість робіт понад 6 млн грн.
Окрім того, в аварійному режимі працює каналізаційно-насосна станція. А очисні споруди через застаріле обладнання поглинають 58% електроенергії всього водоканалу. Їх реконструкція розпочалась уже декілька років тому, але так і не завершилась.

Реконструкції потребують також димовентиляційні канали у 86 будинках, а у 174 будинках забиті труби центрального опалення. 6 млн 700 тис грн потрібно для підготовки до зими об’єктів освіти та 2 млн 379 тис грн для медицини.

За повідомленням міського голови, аби якісно підготуватись до зими планують залучати інвестиційні та грантові кошти.

Читайте також: Систему водопостачання у Павлограді модернізують