Водій перевозив велику партію медичних препаратів для виготовлення метамфетаміну.

28 квітня Працівниками Сьомого управління Департаменту протидії наркозлочинності під час проведення спільних заходів з ліквідації каналів надходження наркотиків, за участю Служби безпеки України, встановлено автомобіль, водій якого мав при собі велику партію підконтрольних медичних препаратів. Повідомляє прес-служба обласного управління поліції.

«Під час огляду автомобіля та особистих речей водія, було вилучено пакет з білими пігулками невідомого походження та близько двохсот блістерів із підконтрольними пігулками несертифікованого в Україні медичного препарату «CIRRUS», що має у своєму складі псевдо ефедрин», – йдеться в повідомленні.

За оперативною інформацією, цю партію медичних препаратів, не оформлених належним чином, було доставлено до Кривого Рогу з-за кордону транзитом через місто Львів для одного зі злочинних угруповань з метою виготовлення психотропної речовини «метамфетамін» в особливо великих розмірах та подальшого її розповсюдження на території Дніпропетровської та Запорізької областей.

Крім цього в автомобілі вилучено ще сумку зі скляними пробірками та ємностями різних конфігурацій, а також електронні ваги.

За цінами «чорного» ринку один тільки «CIRRUS» може оцінюватися в суму близько 300 тисяч гривень.

Наразі усе вилучене направлено на експертизу.
Відкрито кримінальне провадження за статтею 311 Кримінального кодексу України. Наркопостачальникам може загрожувати до 3-х років позбавлення волі.

Фото офіційного сайту ГУ НП у Дніпропетровській області