Чим раніше дитина починає грати в інтернет-ігри, тим раніше вона починає старіти.

Вважає голова дніпропетровського обласного відділення української спілки психотерапевтів Іван Ситник. Про це він повідомив під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«Останнім часом інтренет-ігри заполонили життя дітей і є для них певним соціальним статусом, а гаджети стають внутрішнім об'єктом дитини, як рука або нога. Чим пізніше діти знайомляться з гаджетами, тим краще, тому що чим раніше дитина починає грати в інтернет-ігри, тим раніше вона починає старіти. У дітей сповільнюється реакція, вони стають дементними, тобто діти починають забувати, як люди похилого віку. Можуть випасти з реальності і не пам'ятати про те, що він робив. Підлітки перестають контактувати з однолітками, закриваються від зовнішнього світу. Діти втрачають інтерес до життя, можна говорити про те, що у них з'являється депресивна позиція, що їм нічого не треба, і вони втратили сенс в житті », – розповів Іван Ситник.

Він також додав, що якщо дитина проводить дуже багато часу за комп'ютерною грою – це проблема і необхідно звертатися до фахівців.