Оцінити якість конкретної дороги та дізнатися про відповідальних за обслуговування.

Інформація про всі дороги Дніпропетровщини буде доступна на електронному сервісі Navizor Ukraine. Наразі відомості про більш ніж 900 доріг вже онлайн. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА із посиланням на очільника області Валентина Резніченка.

«Дніпропетровська ОДА вносить всі дороги області до єдиної онлайн бази. Кожен мешканець зможе відкрити карту, знайти необхідну дорогу, натиснути на неї і побачити всю інформацію. У кого дорога на балансі, хто її ремонтує. На мапу вже нанесено всі шляхи Служби автомобільних доріг, зараз перейшли до комунальних», – йдеться в повідомленні.

На картах сервісу Navizor вже можна переглянути детальну інформацію про всі дороги, що обслуговує Служба автомобільних доріг. Назва дороги, її протяжність, відповідальні за її експлуатацію та їхні контакти. Кожен може оцінити якість дорожнього покриття. Для цього потрібно лише натиснути на ділянку дороги та обрати оцінку від «погано» до «ідеально».

Єдина база доріг регіону створюється на Дніпропетровщині вперше за роки незалежності. Вона дозволить провести інвентаризацію всіх шляхів регіону. А інформація від мешканців області допоможе дорожнім службам оперативно реагувати на руйнування покриття, правильно визначати пріоритети у ремонті шляхів.

Така база стане корисною і для водіїв, які планують свій маршрут.