Дніпропетровщина пише нову музичну історію України.

Вже цієї суботи в області пройде фестиваль пісень, народжених в АТО. Повідомляє прес-служба Дніпропетровської ОДА.

«Вперше з великої сцени лунатимуть написані на війні вірші та музика. Слухачів зарядить запальний рок, розчулить ліричний вокал та розсмішать гумористичні замальовки. На масштабний концерт запрошують всіх бажаючих, вхід вільний», – йдеться в повідомленні.

Гала-концерт фестивалю пісень, народжених в АТО, об’єднає 20 виконавців зі всієї України. Свої авторські пісні співатимуть хлопці з Дніпропетровської, Житомирської, Херсонської, Івано-Франківської, Сумської, Луганської та інших областей.

У мирному житті учасники фестивалю – викладачі, діджеї, журналісти, логісти, приватні підприємці, пожежники. На фестивалі вони заспівають про те, що довелося пережити на війні.

На концерт запросили й спеціальних гостей. Буде співачка та композитор Світлана Тарабарова, автор та виконавиця пісень, волонтер Христина Панасюк, військовий кореспондент Олександр Моторний, радник голови ОДА Іван Начовний, волонтери Наталя Хазан та Юлія Курочкіна.

Послухати виступи хлопців можна буде 21 травня о 16.00 у літньому театрі дніпропетровського парку Шевченка. Вхід безкоштовний.