У Павлограді триває місячник раннього виявлення артеріальної гіпертензії. 

«Проведенням цього місячника ми хотіли б донести до мешканців міста, що дуже багато залежить від них самих. Інколи пацієнти кажуть, що тиск 180 на 100 – то для них норма. Але це невірно, бо навіть коли людина нічого не відчуває, високий тиск діє негативно на судини і в результаті призводить до катастрофи – інсультів та інфарктів», – повідомила заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Ірина Гришина під час прес-конференції.

Лише упродовж першого квартала цього року у Павлограді перенесли інсульт 96 чоловік та 32 – інфаркт. Люди цілком могли б попередити ці ускладнення, аби контролювали свій тиск, цукор у крові, холестерин. Наголошує Ірина Гришина.

У Павлограді із артеріальною гіпертензією на обліку перебуває 34 тис 600 чоловік. Це близько 35% мешканців міста. І то лише офіційна статистика.

Місячник раннього виявлення артеріальної гіпертензії у Павлограді триватиме до 10 червня. У цей час виміряти свій артеріальний тиск можна не лише у лікувальних закладах, а й у пунктах по вимірюванню тиску.