Щоб зберегти життя і здоров'я дітей, енергетики ДТЕК Енерго провели в цьому навчальному році близько 1258 уроків правил електробезпеки.

Уроки спрямовані на недопущення дитячого електротравматизму.

Інженери з охорони праці, спеціалісти Дніпрообленерго та волонтери ДТЕК Високовольтні мережі протягом 2015-2016 навчальних років знайомили підлітків з основними законами електротехніки та розповідали про вплив електричного струму на тіло людини. Такі спеціальні уроки допомогли дітям зрозуміти небезпеку електрики, навчитися розпізнавати попереджувальні плакати та знаки на обладнанні і безпечно поводитися поруч з енергооб'єктами.

Для кращого засвоєння матеріалу в школах розповсюдили навчально-пізнавальні журнали «Поради Лампочкіна», посібника «Безпечна електроенергія» і відеоматеріали, де в доступній для дітей формі викладені правила поводження з електроенергією.

Проект «Енергетика - дітям» розпочався з 2012 року. Його ініціаторами і розробниками стали співробітники компанії ДТЕК Високовольтні мережі. Ця компанія передає електроенергію по лініях високої напруги, тому ризики для життя і здоров'я, в разі проникнення до об'єктів дорослих і дітей, особливо високі. До ініціативи Високовольтних мереж приєдналися всі інші енергопостачальні компанії ДТЕК (ДТЕК Донецькобленерго, ДТЕК Дніпрообленерго, Київенерго). І за 5 років з 2012 до 2016 року енергетики-волонтери провели понад 6000 уроків.

Енергетики ДТЕК Енерго закликають батьків: розкажіть дітям про те, яку небезпеку несе електричний струм! Поясніть дитині, що енергооб'єкти – не місце для ігор! Нагадайте дітям, що не можна розбивати ізолятори, відкривати сходові електрощити і вступні щити, що знаходяться в під'їздах будинків.

ДТЕК Дніпрообленерго ще раз попереджає: байдужість дорослих, безпечність та недотримання правил поведінки поблизу електронебезпечних об'єктів може привести до трагедії.

Якщо ви побачили обірвані дроти, пошкоджені електроопори, відкриті двері електроустановок або відсутність замків на трансформаторних підстанціях, повідомте в контакт-центр ДТЕК Дніпрообленерго за телефоном 0 800 500 444 (цілодобово та безкоштовно зі стаціонарних і мобільних телефонів) і постарайтеся простежити, щоб до приїзду аварійної бригади ніхто не наближався до аварійних ділянках.

Це дозволить убезпечити життя і здоров'я не тільки дітей, а й дорослих!