Сьогодні для всіх, хто відслужив службу у прикордонних військах є вагомий привід, аби зібратись разом, поспілкуватись, згадати службу і пом’янути загиблих та померлих товаришів.

Павлоградські прикордонники-ветерани уже традиційно зібрались сьогодні на Соборному майдані – хто у цивільному, хто при повному параді, а прикордонники, котрі побували в АТО, у камуфляжній формі .

Під звуки військового оркестру вони пройшли до Алеї Слави.

 

Поклали квіти до пам’ятного обеліску, хвилиною мовчання вшанували померлих та загиблих товаришів, нагородили грамотами найактивніших прикордонників.

«У нас єдина неподільна Україна і ми завжди готові захищати її, бо колишніх прикордонників не буває», – говорять виступаючі.

Після виконання Гімну України вони крокують до пам’ятної дошки воїнам АТО, покладають квіти, вшановують пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Чимало із них теж побували в зоні АТО і з декотрими із загиблих були знайомі.


Далі вони відвідують могилу першого керівника Павлоградської асоціації прикордонників Андрія Куценка, а о 14.00 збираються у Першотравневому парку на солдатську кашу.

«Для нас – це, як ми кажемо, сімейне свято. Це привід зустрітись, поспілкуватись, згадати роки служби у прикордонних військах, – говорить заступник керівника павлоградської асоціації прикордонників Ігор Іваніченко, – в радянські часи для служби у прикордонних військах був ретельний відбір. Дивились на фізичну підготовку, розумові здібності , морально - патріотичний дух. Всі документи відправляли на Москву і ретельно перевіряли аж «до 7 коліна».