Півсотні павлоградських велосипедистів сьогодні об’єднались у загальному велопробігу вулицями міста. У такий спосіб відзначили Всеукраїнський Велодень.

 

Рівно о 10.00 велосипедисти стартували із Соборного майдану. Велоколону супроводжували ДАІ та «швидка».

 

Після двогодинного велооб’їзду вулиць міста, о 12.00 зібрались у парку 1 Травня. Там пройшли розважальні конкурси та велоперегони.

Велосипедистів привітав голова благодійного фонду «Єдина Родина» Володимир Тихонов і пообіцяв, що наступного разу теж проїдеться разом із ними.

 

Наймолодша учасниця велопробігу, 12 річна Вероніка, не відставала від дорослих, хоча бере участь у такому серйозному заході вперше. До цього каталась на велосипеді лише у власному дворі. Каже , що хоча трохи притомилась, але отримала величезне задоволення.


Всі учасники велопробігу переконані, що велосипед – то найкращий винахід людства, котрий здатний зробити людину щасливою.

Акція пройшла без будь-яких політичних гасел чи партій.

Вона проводиться в рамках проекту «Час обирати велосипед», метою якого є розробка програми розвитку велоінфраструктури міста.
Організатори велодня – Велосипедна асоціація Павлограда («ВАсоП»), Клуб громадського діалогу та молодіжне об’єднання «Bike ride to Pavlograd».

Читайте також: Павлоград пересяде на велосипеди