Петриківщина, Кодацька фортеця, могила кошового отамана Івана Сірка – ці та інші пам’ятки Дніпропетровщини молодь буде відкривати для себе по-новому.

Як зробити екскурсії популярними та наситити національною ідеєю, розповідали на всеукраїнському навчальному семінарі. За новими знаннями їздили і спеціалісти Дніпропетровщини. Про це повідомили в управлінні молоді і спорту облдержадміністрації.

До семінару долучилися краєзнавці, гіди, екскурсоводи та молодь з усієї України. Лекції їм читали відомі історики й фахівці з туризму.

Протягом трьох днів учасників навчали, як створювати патріотичні екскурсії. Показали це на практиці. Гості відвідали екскурсію маршрутом «Київ український» та заново відкрили для себе видатні місця столиці.

Під керівництвом спеціалістів учасники розробили маршрути екскурсій, пов’язаних з власним регіоном.

Отриманий досвід будуть переносити і на терени Дніпропетровської області. Для тих, хто цікавиться рідним краєм, розкриють маловідомі сторінки його історії.
Пропагувати ідеї українства будуть на екскурсіях до Петриківщини, Кодацької фортеці, могили запоріжця Івана Сірка та інших видатних історичних місць. Долучилися до проекту можуть всі бажаючі.