Презентація світлодіодних світильників LED пройшла сьогодні в залі засідань павлоградського міськвиконкому.

Світильники вітчизняного виробника – підприємства «Екта-пром» м. Житомир. Завод працює на ринку уже 25 років. Кажуть, що зарекомендували себе позитивно. Наприклад, такими світильниками освітлена бориспільська траса.

Світильники презентували офіційні торгові представники компанії. Коштує світильник недешево – близько 7 тис грн. Але , як запевняють офіційні представники торгової компанії, є якісними та економними. їх можна програмувати на зменшення потужності освітлення, або ж відключення у певний час доби – наприклад, у нічний час і вони виконуватимуть цю програму без втручання людини. А тому їх придбання в результаті обійдеться дешевше, аніж купувати недорогі китайські.

Безкоштовне гарантійне обслуговування світильників – 5 років. Щоправда перед вандалами суперсвітильники беззахисні.

В обговорені параметрів світильників, їх якості та економності брали участь заступник міського голови Віталій Мовчан, начальник управління ЖКГ Микола Куш, керівник КП «Павлоградсвітло» Юрій Сіліч. Світильники їм сподобались, кажуть, що вони якісні , але вся справа у фінансах.

Вони запропонували компанії брати участь у торгах в системі ProZorro, у випадку, коли місто вирішить модернізувати систему освітлення на якійсь ділянці дороги і знайдуть інвестора.

На сьогоднішній день вулиці Павлограда освітлюються люмінесцентними лампами.