Повідомленням про пожежу до Служби порятунку «101» надійшло 24 травня, о 16:13.

Пожежа виникла у трикімнатній квартирі п’ятиповерхового житлового будинку по вулиці Шахтарської Слави у Першотравенську. Повідомляє прес-служба обласного управління із надзвичайних ситуацій.

По прибуттю на місце події, рятувальники 47-ї пожежно-рятувальної частини з’ясували, що пожежа виникла в одній із кімнат на першому поверсі. Спостерігалося сильне задимлення в квартирі та під’їзді.

Отримавши інформацію про те, що у квартирі могли перебувати люди, було сформовано ланку газодимозахисної служби для їх пошуку та порятунку. Одночасно здійснювалося гасіння пожежі. За результатами розвідки в квартирі людей не виявилося, тож рятувальники здійснювали гасіння пожежі з двох напрямків.

Пожежу локалізовано о 16:24, а вже о 17:05 повністю ліквідовано на площі 7 кв.м.

Під час ліквідації пожежі з’ясувалося, що до прибуття співробітників ДСНС, сусідами було врятовано двоє малолітніх хлопчиків, 2013 та 2014 років народження, які за попередньою інформацією, на момент виникнення пожежі знаходилися без нагляду дорослих. Діти були доставлені співробітниками швидкої медичної допомоги до центральної міської лікарні.

Причина пожежі та обставини події встановлюються співробітниками правоохоронних органів.