У Всесвітній день без тютюну в ДТЕК ШУ Павлоградське пройшла акція «Поміняй цигарки на здоров'я!».

Про це на своїй сторінці у Facebook написала менеджер компанії Оксана Юдіна.

«Нагадати гірникам про шкоду куріння вирішили представники агітбригади Павлоградського ліцею. Діти міняли цигарки на яблука, вручали гірникам пам'ятки, бажали здоров'я і навіть приготували невеликий виступ, в якому спробували розповісти про згубну звичку і її вплив не тільки на курців, а й на тих, що поруч», – пише Оксана Юдіна.

«Поки не прийшов на роботу, навіть не пам'ятав, що сьогодні Всесвітній день без тютюну. Нам в компанії щорічно нагадують про це: на інформстендах розміщені плакати, йдуть відеоролики, але найприємнішим сюрпризом стали діти. Я із задоволенням приєднався до акції і поміняв цигарки на яблука, дуже хочу кинути палити, тому що розумію, як це шкідливо. Вважаю, що діти, які розповідають нам дорослим про шкоду куріння – це крок в здорове майбутнє! » – поділився враженням бригадир гірників УКТ№1 Денис Туснін.

Потім акція продовжилась на вулицях міста. 

Із зібраних цигарок сформували дві картини «Про шкоду куріння», які планують передати в тубдиспансер.

Ініціатор заходу – засновник ГО «Павлоградський благодійний фонд« Відкрите серце дітей України »Олена Єфремова. 110 кг яблук для заходу придбала адміністрація шахтоуправління.

Фото: соцмережа Facebook