Станом на 1 травня 2016 року борг мешканців Дніпропетровської області за використаний природний газ сягнув 755,5 млн грн.

З них жителі м. Дніпропетровська винні майже 339 млн. грн. Це максимальна цифра заборгованості за останні роки.

Така ситуація з розрахунками за використане блакитне паливо у першу чергу пов’язана з підвищенням ціни на газ та нормотворчою плутаниною. Тож, навіть при тотальній економії мешканці області не в змозі оплачувати за використаний газ. Повідомляє прес-служба «Дніпропетровськгаз Збут».

«На жаль, деякі боржники відмовляються від конструктивного діалогу. Їх звернення до компанії відбувається вже після того, як газопостачання припинене. Споживачі, які не оплачують вчасно рахунки за газ, повинні усвідомити, що процес відновлення газопостачання здійснюється лише після 100% оплати боргів за газ та компенсації витрат працівників газової компанії на роботи з припинення та подальшого відновлення газопостачання», –  йдеться в повідомленні.

Задля уникнення подальшого зростання заборгованості та пов'язаних з цим проблем з газопостачанням, газові підприємства Дніпропетровщини рекомендують споживачам, які мають проблеми зі сплатою за газ, звернутися із відповідною заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації для отримання субсидії та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, в тому числі, на газопостачання.

У разі несплати рахунків газова компанія відключатиме споживачів від системи газопостачання відповідно до Постанови КМУ від 30.09.2015 р. №2496 «Про затвердження Правил постачання природного газу» та Кодексу газорозподільних систем.