Лікарі - гінекологи Павлограда занепокоєні тим, що не можуть налагодити належну роботу із ВІЛ-інфікованими жінками по плануванню сім’ї та попередженню небажаної вагітності.

«Ми навіть не знаємо точної кількості жінок , котрі знаходяться на обліку у СНІД - Центрі. Ми намагаємось добитись тіснішої співпраці , адже працюємо на результат – народження здорової дитини. Адже ВІЛ-інфікована жінка може народити здорового малюка, головне – вчасне лікування, – говорить лікар акушер-гінеколог Тетяна Савченко.

СНІД-Центр відмовляється надавати інформацію про ВІЛ-інфікованих жінок, мотивуючи це забороною розповсюджувати подібну інформацію. Не надає інформацію і наркологічний диспансер.

«Єдиний, хто повідомив нам інформацію про жінок із психічними відхиленнями – психоневрологічне відділення. Адже у багатьох випадках таким жінкам заборонено народжувати, бо пологи можуть ускладнити перебіг хвороби», – додала Тетяна Савченко.

Лікарі запевняють, що проведуть роботу із жінками, що мають проблеми зі здоров’ям якісно, не у збиток їх психічному та фізичному стану, а лише на користь.