Пригода сталась 1 червня, у день захисту дітей. У цей час в районі павлоградського водозабору дітей катали на конях.

Злочинців вдалось піймати завдяки пильності сусідів та оперативності правоохоронців.

1 червня до чергової частини Павлоградського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що невідома особа шляхом злому замку проникла до квартири місцевого жителя, звідки викрала майно.

Пильні мешканці міста, почувши гамір та стук у квартирі сусідів, зателефонували їм, щоб пересвідчитися, чи не проводяться там ремонтні роботи. Виявилося, що дома в цей час нікого не було і жодних робіт не планували. Власник квартири відразу ж зателефонував синові, який у свою чергу швидко приїхав додому разом з дільничними інспекторами Павлоградського відділення поліції.Повідомляє прес-служба павлоградського відділу поліції.

«У під’їзді син власника та правоохоронці зустріли підозрілих людей , побачивши, що двері квартири зламані, розпочали переслідування. Крадії намагалися втікати. Вони швидко сіли в автомобіль та поїхали. На своєму авто їх наздоганяв потерпілий», –  йдеться в повідомленні.

Намагаючись сховатися в лісі, злочинці повернули із Дніпровської у напрямку водозабору. По дорозі мало не наїхали на групу дітей, врізалися в огорожу майданчику, розташованого поблизу. Але вдача була не на їхньому боці: автомобіль злодіїв застряг у піску недалеко від дороги. Там їх і наздогнали потерпілий та правоохоронці.
Троє чоловіків віком від 21 до 44 років підозрюються у вчиненні ряду крадіжок на території Павлограда. Вони не місцеві, двоє – жителі Маріуполя, третій – раніше судимий мешканець Дніпропетровська.

Слідчим відділом Павлоградського при узгодженні з прокурором Павлоградської міжрайонної прокуратури дії зловмисників кваліфіковані за ч. 3 ст. 185 КК України.
Зловмисників затримано в рамках ст. 208 КПК України.

Перевіряється причетність даної групи чоловіків до аналогічних злочинів.

Читайте також: Зухвале пограбування у Павлограді