У Павлограді триває судовий процес за справою генерала Назарова.

Його звинувачують у службовому недбальстві, котре призвело до загибелі літака ІЛ-76 у ніч на 14 червня 2014 року.

Суд продовжує вивчати всі матеріали щодо загиблелі 49 чоловік.

Сьогодні був допитаний свідок у справі – перший заступник начальника генерального штабу ЗСУ Геннадій Воробйов. На час загибелі літака він виконував обов’язки начальника штабу. Він запевняє, що не володів інформацією про те, що терористи мали намір збивати всі українські літаки, всі рішення приймались оперативним штабом АТО.

«Всі сили і засоби АТО підпорядковувались оперативному штабу АТО. Втручатись в дії керівництва АТО ніхто не мав права незалежно від посад», – говорить Геннадій Воробйов.

Нагадаємо,що раніше адвокат потерпілих заявляв, що за збитий ІЛ-76 має відповідати також і Генштаб ЗСУ.

«Я слухаю і у мене складається враження, що це якась стороння людина дала наказ і відправила туди людей навмисне для їх знищення. Бо всі військові керівники кажуть, що не давали наказ про відправку туди десантників. Може це була зрада чи підстава якась ? », – запитує батько загиблого десантника.

Потерпілі заявили, що в залі суду знаходяться підозрілі люди, котрі неприязно на них дивляться і, на їх думку, готові на них накинутись при першій же команді.
Суддя повідомила, що судове засідання є відкритим і на ньому може бути присутнім будь-хто, але просила правоохоронців бути пильними і слідкувати за порядком.

На даний час у судовому засіданні оголошено перерву. Пряму трансляцію судового процесу можна побачити тут

Читайте також: У Павлограді судять генерала Віктора Назарова за збитий ІЛ-76