Павлоградські рятувальники провели інструктажі з людьми похилого віку в територіальному центрі соціального обслуговування.

«Літні люди, інваліди – це особлива група ризику, яким потрібно постійно нагадувати про безпечну поведінку та дотримання правил безпеки у побуті», – говорять рятувальники. 

З метою запобігання нещасних випадків за участю людей похилого віку, навчання їх правилам пожежної безпеки в побуті та безпеки життєдіяльності в цілому, 7 червня інспекторським складом Павлоградського міськрайонного управління Головного управління ДСНС було проведено бесіди з персоналом та відпочиваючими Павлоградського міського територіального центру.

Під час бесіди рятувальники нагадали , що необхідно робити в разі виникнення пожежі, попередили про необхідність бути пильними з відкритим вогнем, при поводженні з пічним опаленням, не допускати перевантаження електричних мереж та навели приклади останніх пожеж, які виникали в місті. Розповіли також про порядок дій у випадку, якщо людина заблукала у лісі, правила поведінки на дачних та присадибних ділянках, під час відпочинку на природі, про небезпеку, яка оточує навіть у безпечних умовах. Адже трапляється так, що причиною великої біди може стати проста неуважність.

«Якщо у вас сталася пожежа або інша надзвичайна подія, негайно телефонуйте «101» з будь-якого телефону!», – нагадували вогнеборці.

Наприкінці зустрічі співробітники служби порятунку презентували кожному пам’ятки, в яких можна знайти у доступній формі потрібну інформацію.
Люди подякували фахівцям ДСНС за проведену бесіду та турботу до них, а працівники закладу зазначили, що такі профілактичні бесіди з їх підопічними необхідно проводити постійно, вони є дуже корисними та необхідними, а особисте спілкування з працівниками державної служби з надзвичайних ситуацій має позитивний вплив на свідомість громадян.