Державний гімн України звучатиме двічі на день в ефірах усіх радіостанцій, що входять у міжгалузеве об’єднання «Радіокомітет».

Повідомляє прес-служба відомства.

Вранці, о 06.00 та ввечері о 24.00 Гімн лунатиме на: Хіт FM, Radio Roks, «Русское радио Украина», Kiss FM, радіо Relax, радіо «Мелодія», радіо «Люкс», «Радіо 24», «Наше радіо», Авто радіо, Ретро FM, lounge FM, Джем FM, радіо «Голос столицы», NRJ, радіо «Шансон, «Любимое радио», «Бізнес радіо», DJFM.

Правильним рішення «Радіокомітету» вважає Голова Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко.

«Не все було так погано в Радянському Союзі.Колишня КомПартія (земля їй пухом) виховувала своїх громадян в дусі відданості державі та народові. Щодня ефір державного радіо починався та закінчувався з гімну СРСР. Так виховувався патріотизм. Наприклад, зараз в США традицією є запускати гімн о 24:00. І це не просто сухий традиціоналізм чи нав’язування, це рівень культури та виховання справжніх патріотичних громадян", – пише Юрій Артеменко на своїй сторінці у Facebook.

Він сподівається, що ініціативу радійників підхоплять на ТБ.