Павлоградські активісти порахували велосипедистів.

І виявили, що в місті на велосипедах рухаються в основному чоловіки (72%) .
Експерти зробили висновок, що жінки нехтують цим видом транспорту, бо не відчувають себе у безпеці. Лише  1% велосипедистів одягають шоломи і 6% – грубо порушують правила дорожнього руху. 

Підрахунок проводився на 10 найінтенсивніших перехрестях 21 та 25 травня по дві години. За це час всього нарахували 1784 велосипедисти. Спеціаліст з транспортного планування Університету Клемсон (США) Олена Чернишова відзначила, що це досить непоганий результат.

Як ми уже повідомляли, у Павлограді втілюється грантовий проект «Час обирати велосипед», котируй фінансується Європейським Союзом. Проект розроблений і впроваджується ініціативною групою громадської організації «ВАсоП»(велосипедна асоціація Павлограда).

Концепцію проекту та способи його реалізації активісти громадської організації обговорили вчора під час робочої зустрічі із спеціалістами транспортного відділу, відділу містобудування, архітектури, управління комунального господарства та будівництва, відділу з питань сім’ї, молоді та спорту, представником сектору безпеки дорожнього руху поліції.

В результаті реалізації проекту в місті має покращитись вело інфраструктура та активізуватись велосипедний рух.

Читайте також: У Павлограді взялись за безпечне пересування на велосипедах