Сьогодні Павлоград відвідала китайська делегація.

Мета візиту – познайомитись із містом, його економікою та можливим взаємовигідним співробітництвом.
Зустріч пройшла в залі засідань павлоградського міськвиконкому. Із нашої сторони у ній взяли участь керівництво міста та району, радник губернатора області, представники компанії ДТЕК.

Іноземним гостям презентували два проекти – будівництво полігону твердих побутових відходів та індустріального парку. Китайцям запропонували інвестувати у ці проекти на взаємовигідних умовах.

В інтерв’ю журналістам представник китайської делегації сказав, що вони приймуть рішення згодом, вивчивши всі ризики та українське законодавство.
В цілому ж із Дніпропетровською областю Китай співробітничатиме. Меморандум про співробітництво був підписаний сьогодні вранці. Повідомив радник губернатора.

«Співробітництво Китаю та України не припинялось навіть і у не найкращі для України часи. Це співробітництво в основному було в області сільського господарства. Тепер ми хочемо розглянути можливість співробітництва в області економіки», – говорить торговельний представник Китаю в Україні Лю Цзюнь.

Він також додав, що їх зацікавила саме Дніпропетровщина, бо тут потужній економічний, сільськогосподарський та інтелектуальний потенціал.

Коментарі   

+1 # Paul Lemberg 10.06.2016, 08:14
В українській мові нема прикметника "із". Вживайте, будь ласка, прикметники "з" та "зі".
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Paul Lemberg 10.06.2016, 08:17
Цитую Paul Lemberg:
В українській мові нема прикметника "із". Вживайте, будь ласка, прикметники "з" та "зі".

Перепрошую - схибив: не прикметника, а прийменника...
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Тетяна 10.06.2016, 23:10
І хто вам таке сказав? В українській мові абсолютно на рівних правах вживаються всі три прийменники - з, із та зі в залежності від того як буде милозвучніше. Раджу прочитати правила http://pustunchik.ua/ua/online-school/linguistics/upotreblenie-predlogov-v-ukrainskom-yazyke
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата