ДТЕК шахтоуправління ім. Героїв космосу в рамках планових показників видобуло другий мільйон тонн палива.

Підприємство видобуває вугілля марки ДГ (довгополум'яне, газової групи), який споживає половина українських ТЕС. Всього до кінця року шахтоуправління планує підняти на-гора 4,5 млн тонн.

Допомогли впоратися з виробничим завданням чотири нові лави, прийняті державною комісією в експлуатацію з початку року. В оснащення лав компанія інвестувала близько 137 млн грн. На даний час середньодобовий видобуток по шахтоуправління становить 13,5 тис. тонн. Прохідники з початку року пройшли близько 10 км гірничих виробок.

«Ми працюємо чітко за планом: нам сьогодні важливі не обсяги видобутого вугілля, а ефективність вуглевидобутку, – зазначив заступник директора з виробництва ДТЕК шахтоуправління ім. Героїв Космосу Сергій Фараонов, – В кризові часи працювати важко, але професіонали на те й професіонали, щоб знайти вихід з будь-якої кризи. Завдяки реалізації новаторських ідей гірники ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу заощадили в 2015 році 116,3 млн грн. З початку цього року до переліку ефективних ідей додалися ще близько трьохсот пропозицій. Економічний ефект від їх реалізації за 5 місяців 2016 року склав більше 45 млн грн. Колектив нашого шахтоуправління продовжує доводити, що готовий вистояти в кризу і зберегти робочі місця і заробітну плату своїх співробітників».

Серед найбільш ефективних ідей гірників шахтоуправління – монтаж секцій механізованих кріплень КД-80 і КБ-90 без викладення основних дерев'яних опор (багать), які служать для підтримки покрівлі при виході секції з монтажною камери. Замість лісоматеріалу гірники використовують уже непридатну до експлуатації конвеєрну стрічку і колишні в споживанні матеріали. В результаті застосування нової технології монтажу вдалося скоротити майже в 5 разів споживання лісоматеріалів.

Крім того, в квітні 2015 року в ДТЕК ШУ ім. Героїв космосу створили механічний цех. На сьогоднішній день цех має у своєму розпорядженні більш ніж 20 одиниць металообробного обладнання (токарна, фрезерна, радіально сверлильная групи). Фахівці відновлюють найкритичніші запчастини для ремонту гірничо-шахтного обладнання ланцюги ріжучі комбайна КА200, ланцюги скребкові прохідницьких комбайнів, ротори електродвигунів, вали редукторів.

Коментарі   

+1 # Сава 10.06.2016, 20:04
А рабів запитали, чи вони задоволені?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата