Погрожують масовими акціями  протесту.

13 червня шахтарі-інваліди біля стін павлоградського міськвиконкому провели акцію протесту. Основна вимога – виконувати передвиборні обіцянки і почати ремонтувати дороги.

«До міської влади ми прийшли для того, щоб заявити про те, що були дані передвиборні обіцянки і їх потрібно виконувати. Ми були 9 червня в Олександрії, Кіровоградської області. 100 тисячне місто , підприємства не працюють, але місто процвітає – стрижені газони, прекрасні дороги , замінюються теплотраси на пластикові труби. У них міський бюджет в 4 рази менший, ніж у Павлограді , але все робиться. Видно є бажання,а в наших властей бажання немає», – говорить лідер первинної профспілкової організації шахтарів-інвалідів Микола Житник.

Із мітингувальниками спілкувався заступник міського голови Віталій Мовчан. За його словами дороги не ремонтуються, бо ідуть дощі.

Шахтарі кажуть, що це була попереджувальна акція . І якщо через два-три тижні не почнуться ремонтні роботи на дорогах, то погрожують масовою акцією протесту. Якість робіт обіцяють контролювати.