Рятувальники Західно-Донбаської оперативної зони зібрались сьогодні на території 27 державної пожежно-рятувальної частини Павлограда аби пройти професійний вишкіл.

Навчальний процес розпочався із шикування особового складу на фасаді частини та проведення стройового огляду. Після цього розпочалась теоретична частина – рятувальників протестували на знання нормативних документів з оперативно-рятувальної діяльності.

У другій частині навчання рятувальники виконували практичні завданні. Повідомляє управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району.

«Було відпрацьовано нормативи 8.2. «Подача переносного лафетного ствола по двох магістральних лініях з установкою автомобіля на водоймище» та 2.1. «Одягання спеціального одягу та спорядження». Рятувальники подавали переносний лафетний ствол на дві магістральні лінії від автоцистерни та одягали захисний одяг», – йдеться в повідомленні.

Оцінювали рівень підготовки рятувальників представники Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області під керівництвом старшого помічника начальника зміни ( з питань реагування ) оперативно - координаційного центру Головного управління в області підполковника служби цивільного захисту Володимира Губанова.

Наприкінці занять було проведено шикування особового складу оперативної зони з підведенням підсумків.

Виконавши теоретичні та практичні завдання, рятувальники підтвердили свої професійні та силові якості.