У Павлограді визначились переможці конкурсу на виконання послуг по вивезенню твердих побутових відходів.

Їх озвучили під час депутатського семінару.
Переможцями першого лоту (обслуговування багатоквартирних житлових будинків) стало ТОВ «Еко-комунтранс» (с. Дослідне, Дніпропетровська область). У другому лоті (обслуговування приватного сектору) найбільше балів набрало ТОВ «Даяр» (м. Ірпінь, Київська обл). Переможці обіцяють установити свої контейнери і закупити потрібну кількість машин. Кажуть, що зареєструють філію у Павлограді, аби податки йшли в міський бюджет.

КП «Затишне місто» теж брало участь у конкурсі, проте залишилось у програші. Конкурсна комісія мотивувала своє рішення тим, що у підприємства великі борги, воно збиткове. Проте, не всі депутати в захваті від таких результатів конкурсу. Дехто вважає його не прозорим і навіть пропонують визнати результати конкурсу не дійсними. Вони не розуміють чому своєму досвідченому підприємству відмовляють у виконанні робіт, а перемога дістається тим, у кого немає досвіду роботи у цій сфері діяльності.

Питання обговорювалось досить емоційно. Врешті- решт вирішили запросити переможців конкурсу по вивезенню твердих побутових відходів на депутатську сесію, поставити їм свої вимоги і прописати гарантійні зобов’язання в тому числі і стосовно тарифів.