У порівнянні із минулим роком цьогорічна вступна кампанія має ряд особливостей.

Про них розповів професор, відповідальний секретар приймальної комісії Дніпропетровського національного університету ім. Олеся Гончара Олександр Хамініч під час прес-конгференції в ІА «Мост-Днепр».

«Це пов'язано з перебудовою вищої школи. Зараз ведеться активна технічна робота в приймальних комісіях. Безпосередньо прийом документів розпочнеться в липні. Якщо мова йде про вступ на 1 курс після отримання повної середньої освіти, то прийом документів розпочнеться з 11 липня і закінчиться 27 липня о 18.00. У абітурієнтів, які вступають на бюджет, є можливість подати 15 заяв, але тільки за 5 спеціальностями. Кожній заяві потрібно присвоїти рейтинговий номер, який залежить від пріоритетів абітурієнта.
Ряд абітурієнтів мають право складати іспити. Це люди, які мають певні захворювання, також демобілізовані тощо. Творчий конкурс будуть здавати майбутні журналісти та дизайнери. Для цієї категорії прийом документів закінчується 20 липня. Творчі конкурси проводяться у декілька сесій з 18 липня до 27 липня 2016 року », – сказав Олександр Хамініч.

Він також додав, що подавати документи для вступу до вузів можна в паперовій та електронній формі.

«На контракт можна подавати необмежену кількість заяв. Заяви на денну форму навчання можна подавати в електронній формі. Можна подати заяву на ту ж спеціальність на заочну або вечірню форму навчання. І це не буде вважатися окремою заявою. Прийом заяв буде проходити з 11 по 27 липня », – наголосив Олександр Хамініч.