У Центрі надання адміністративних послуг черги могли б значно зменшитись, якби всі робочі місця були обладнані комп’ютерами, а люди активніше користувались електронним варіантом подачі документів.

Центр надання адміністративних послуг Павлограда на сьогоднішній день надає 123 послуги. Для якіснішої роботи Центру не вистачає техніки та меблів. Повідомила керівник Центру Ірина Савченко під час депутатського семінару.

«Із технікою дуже складно. На 6 робочих місць, які організовані в Центрі надання адміністративних послуг для при йому громадян, лише 4 комп’ютери і два принтери, а приймається все через комп’ютери, вручну нічого не приймається. Я теж могла б приймати людей, але у мене немає комп’ютера», – сказала Ірина Савченко.

Окрім оргтехніки, Центру не вистачає також меблів.

«Великий об’єм архівів. Всі шафи для паперу повністю заповнені. Потрібні шафи, стільці, бо потік заявників збільшується,а стільців не вистачає. Люди стоять у чергах по годині», – додала Ірина Савченко.

Депутати запропонували придбати спочатку комп’ютери, а меблі пізніше, у другому півріччі. Сподіваються, що це зменшить черги. Чи потрібно збільшувати кількість працівників у Центрі іще не визначились.

Керівник Центру також зазначила, що вони уже почали приймати документи в електронному вигляді. Поки що у такий спосіб можна подати лише документи, що стосуються нескладних справ (отримання будівельного паспорту, продовження дозволу на розробку проекту і.п) або ж записатись в електронну чергу. Зробити це можна на сайті igov.org.ua

До речі

За повідомленням Ірини Савченко останнім часом найчастіше люди звертаються з приводу оформлення ОСББ, а от підприємницька діяльність в місті не реєструється.