Сьогодні на Соборному зібралось близько 200 чоловік, серед них чимало пенсіонерів.

Щоправда до кінця акції людей залишилось значно менше – чи то спека розігнала, чи стало не цікаво. Зі сцени виступали павлоградські підпільники-характерники . Їх лідер Юрій Марченко каже, що саме вони є організаторами цього мітингу.

«Нам байдуже якої ви національності – українець, росіянин, бандерівець чи кацап, якою мовою ви розмовляєте. Ми тут зібрались, бо у нас одна мета. Ми зібрались, аби захистити інтереси простих людей, простих бабусь, дідусів, інвалідів», – почав мітинг Юрій Марченко.

Далі говорили про все – високі тарифи, низькі пенсії, погані дороги, продаж нарковмісних препаратів в аптеках, пільгові перевезення, МСЕК, «Школу Ірини» і про те, що декотрі патріоти зовсім не патріоти.

 

Вимагали також виплатити перевізникам субвенції та відремонтувати приміщення для дітей - інвалідів «Школи Ірини».
Свої вимоги вирішили направити народним та міцевим депутатам і міському голові.


Говорили також про те, що начальник павлоградської поліції зараз почав працювати і боротись із наркоторгівцями , а декотрі місцеві депутати хочуть висловити йому недовіру , бо напевне «взяли на лапу».

Акцію фільмували чимало відеокамер. Чомусь зацікавився акцією і канал Експресо TV. 

Завершився мітинг молитвою за Україну та виконанням державного Гімну. Прочитав молитву та відслужив панахиду за загиблими бійцями в зоні АТО священнослужитель київського патріархату отець Іван.

 Враження від мітингу у присутніх були різні – хтось підтримував організаторів цього заходу, а хтось не розумів для чого це і хто за цим стоїть.