Результати конкурсу по вивезенню твердих побутових відходів викликали чимало емоцій серед депутатів міської ради.

Нагадаємо, що переможцями конкурсу по вивезенню твердих побутових відходів стали дві приватні фірми : «Еко-комунтранс» та «Даяр». Павлоградське комунальне підприємство «Затишне місто», котре надавало ці послуги , залишилось у програші.

Матеріал за темою: Депутати посперечались через сміття

Під час сесії міської ради, депутати від «УКРОПу» зробили заяву про те, що конкурс проводився не прозоро, до складу конкурсної комісії увійшли лише працівники бюджетної сфери, а умови конкурсу були завідомо виписані таким чином, аби КП «Затишне місто» залишилось у програші. Вони закликали депутатів не затверджувати результати конкурсу і визнати його не дійсним. За таку пропозицію проголосувало більшість депутатів і таким чином результати конкурсу не були затверджені.

Питання обговорювалось досить емоційно із суперечками та взаємними звинуваченнями. Частина депутатів не розуміла, як можна було позбавити послуг по вивезенню сміття своє ж комунальне підприємство і довірити ці роботи підприємству , котре не має ніякого досвіду такої роботи зі статутним капіталом всього у 10 тис грн. Інша частина депутатів, в тому числі і міський голова, вважають, що приватна фірма краще впорається із вивезенням сміття, ще частина – вагались.

 Проте після перерви питання знову поставили на голосування і на цей раз необхідна кількість голосів була набрана, результати конкурсу по вивезенню твердих побутових відходів були затверджені. 

Послуги по вивезенню сміття у Павлограді надаватимуть дві приватні фірми : «Еко-комунтранс» та «Даяр».

До речі

Керівник  КП «Затишнне  місто» Олександр Снаткін не бачить у  програші підприємства великої проблеми. За його словами, роботи їм вистачить, а  тому ніхто із працівників не буде скорочений. Депутати такою позицією керівника підприємства дуже здивовані. Депутати   від «УКРОПу» запропонували  міському голові звільнити його із займаної посади. Міський голова у відповідь запропонував депутату зайняти посаду керівника  КП «Затишнне  місто».

 

 

Коментарі   

0 # Микола 22.06.2016, 20:44
"...Міський голова у відповідь запропонував депутату зайняти посаду керівника КП «Затишнне місто»..."
Колись Вершина, з понтом, вже пропонував зайняти це ж місце члену громадської ради Володимиру Курдюкову. Але більше про то не згадував після цього.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Костянтин 24.06.2016, 20:27
Курдюков відмовмвся. Він чітко розповідав як треба ерувати, але сам на пропозицію очолити компанію - відмовився. Воно ж краще лаяти збоку )))
Повний текст на TV-News: http://tv-news.dp.ua/novyny/2156-pislia-druhoi-sproby-deputaty-miskoi-rady-pohodylys-iz-rezultatamy-konkursu-po-vyvezenniu-smittia-video
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата