Павлоградські пасажироперевізники не виправдали сподівань. 

Минуло трохи більше місяця, як на маршрутах міста працюють нові перевізники – переможці конкурсу пасажирських перевезень. Павлоградці уже встигли відчути зміни у роботі громадського транспорту , і , на жаль,  у гіршу сторону.

Пасажири нарікають, що у години пік виїхати із віддалених мікрорайонів до центру міста неможливо. Автобуси їдуть переповнені настільки, що навіть не зупиняються. Перевізники не квапляться виконувати договірних зобов’язань, зокрема , вводити обіцяні проїзні квитки. А водії часто мають неохайний вигляд, розмовляють під час руху по мобільному телефону та палять цигарки.

«Якість пасажирських перевезень стала ще гіршою, ніж була», – відзначив міський голова.

«До нас постійно надходить маса скарг від мешканців міста. В основному люди нарікають на неможливість виїхати із мікрорайонів, особливо у вранішній час. Це зараз, а що буде взимку? – розповіли у транспортному відділі міськвиконкому.

Перевантаженість громадського транспорту пов’язуть зі зменшенням кількості автобусів більшої вмісткості. Кажуть, що промоніторять ситуацію і працюватимуть над цією проблемою.

Читайте також: Стало відомо, хто обслуговуватиме міські маршрути

Читайте також: У Павлограді пільговиків перевозитимуть без обмежень. Не всіх

 

Коментарі   

+3 # Олена Романюк 24.06.2016, 15:14
Не согласна с этим утверждением " Павлоградські пасажироперевізники не виправдали сподівань".
Для тех, кто живет на поселке 18 сентября (ПХЗ) проблема "как добраться на работу и с работы в час пик" теперь не стоит так остро, как это было раньше. 10-15 минут нормальный интервал движения автобусов маршрута 1 и 8. Неудобно только стало добираться к Цветочному рынку и на Горветку с ПХЗ
Вот сотрудники, которые ездят на работу с ПЗТО и ул. Ленинградской, действительно жалуются , что стало хуже добираться на работу, хотя у них и 1, и 8, и 14, и 12. Может, им добавить пару рейсов какого-нибудь маршрута на час пик? И проблема будет решена.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Леонід Васильович 24.06.2016, 15:26
Що ж таке сталося? Скінчилися занесені переможцями аванси? Треба донести "основную часть", бо інакше оголосять "вторую фигуру марлезонскава балєту"?
Не знаю, кому що не подобається. Їжджу на роботу/з роботи щодня, не маю жодних запитань чи скарг. Крім одного. Але питання актуальне як до чинних перевізників, так і для "папірєднікав": потрібно дезінфікувати поручні автобусів під час стоянок на кінцевих зупинках. Особливо у літню пору року.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сава 24.06.2016, 16:57
Покращення бачу лише в одному: з пхз до ливмашу без пересадок, на пшс з центру три маршрути замість двох (але мені здається, ввели "двійки" - зменшили "п'ятіроки". А краще нехай міський голова поїде і побачить як організований міський транспорт в Ніжині.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олег 26.06.2016, 23:24
А ви спробуйте вранці доїхати із Ленінградської чи з ПЗТО до центру і побачите покращення.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата