За 5 місяців поточного року по Павлоградській оперативній зоні зареєстровано 107 фактів незаконного обігу наркотиків.

Повідомив старший оперуповноважений з особливо важливих справ департаменту протидії наркозлочинності Дмитро Козлов під час прес-конференції.

«На обліку перебуває 150 чоловік, причетних до злочинів, пов’язаних із наркотиками. Всього вилучено понад 53 кг наркотиків, з них більше 150 грамів «важких» (метамфетамін, опіум, дезоморфін, метадон)», – сказав Дмитро Козлов.

Він також додав, що за перший місяць відпрацювання під умовною назвою «Мак 2016» з обігу вилучено понад 600 рослин маку снотворного, більше 3000 кущів конопель. Ціна вилучених наркотиків за цінами «чорного ринку» склала дає більше 700 тис.грн.

Старший оперуповноважений також подякував людям, котрі допомагають виявляти наркозлочинців.

«Висловлюю подяку Павлоградському Громадському формуванню «Характерник» в особі Юрія Марченко, а також іншим громадянам з активною життєвою позицією за надання інформації щодо наркозбувачів, і активну допомогу у виявленні злочинців, завдяки діям яких вже було притягнуто до кримінальної відповідальності більше 15 наркозбувачів», – додав Дмитро Козлов.

Довідково

Новий підрозділ кримінальної поліції (департамент протидії наркозлочинності) було створено у листопаді 2015. Мета створення такої структури – ефектива боротьба зі злочинами у сфері обігу наркотичних речовин і попередження наркозалежності. У Дніпропетровській області розташоване 7-е територіальне управління (з обслуговування Дніпропетровської та Запорізької областей) департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції України.