Торговельні заклади не дотримуються єдиного режиму роботи в місті, торгують спиртним у нічний час ( в тому числі і на розлив) та продають тютюнові і горілчані вироби неповнолітнім.

Такий висновок зробила спеціальна комісія, що перевіряє роботу торговельних закладів міста.

«При міськвиконкомі створена спеціальна комісія, куди увійшли представники служби за справами неповнолітніх, управління ринками, відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку, поліції. Ми перевірили об’єкти торгівлі у нічний час, вони працюють як і раніше працювали, торгують спиртним у нічний час продають тютюнові та горілчані випроби молоді, не вимагаючи паспорт. У місті діє єдиний режим роботи – із 07 до 23 год . У нічний час заборонено торгувати спиртним », – сказала керівник відділу розвитку підприємництва та споживчого ринку Павлоградського міськвиконкому Світлана Кусочкіна.

Вона також додала, що єдиний кому дозволено працювати цілодобово – це торгова мережа АТБ. Але при цьому торгувати спиртним уночі їм теж заборонено. Проте ці вимоги вони порушують.

Члени міськвиконкому запропонували зробити «чорний список», куди заносити порушників. І при наданні їм тих чи інших дозволів, брати це до уваги.
Міський голова підтримав цю пропозицію і розпорядився підготувати відповідне рішення.