У цьому році ДТЕК Павлоградвугілля уже традиційно фінансує роботу трьох оздоровчих дитячих таборів – Павлоградець, ім. Сергія Маркова та Пролісок.

Кількість дітей, що зможуть відпочити в таборах, цьогоріч не зменшували не дивлячись на те, що Фонд соціального страхування уже другий рік не бере участі у фінансовій підтримці літнього відпочинку дітей. Розповів директор філіалу « Соцвугілля» ДТЕК Павлоградвугілля Андрій Чернецький.

«Планується, що цьогоріч у трьох наших таборах відпочинуть 1800 дітей. Хоча насправді кожного року відпочиває більша кількість дітей. У цьому році в кожному таборі відпочивають діти із Добропілля у зв’язку із подіями в Україні. На жаль кількість дитячих оздоровчих закладів на території області скорочується. Якщо ще років 10 тому на території Дніпропетровщини було близько 36 дитячих оздоровчих заклади, то сьогодні їх 20 і три із них – ДТЕК Павлоградвугілля», – сказав Андрій Чернецький.

У дитячий табір «Павлоградець», котрий розміщений у живописному куточку Орлівщини, журналісти потрапили якраз на відкриття табірної зміни. Кожного року табір працює під певним девізом. Девіз цього року «З Україною в серці». На урочистій лінійці  діти підняли державний прапор, заспівали Гімн України та показали свої таланти , а вихователі прийняли посвяту.

«У таборі відпочивають діти віком від 7 дог 15 років. Діти тут відкриваються, показують свої таланти, навіть ті, котрі у школі були не досить активні. У таборі працюють різні гуртки – творчі та спортивні», – розповідає директор дитячого табору «Павлоградець» Галина Горова.

На харчування діти не скаржаться. Кажуть, що всього вистачає і фруктів ,і м’ясних та молочних страв, ну хіба що хотілося б іще чипсів та пепсі. Але цими шкідливими продуктами дітей у таборі не кормлять.

«Я уже третій раз у цьому таборі. Мені тут все подобається . На третю зміну я знову сюди приїду. Особливо мені подобаються котлети. Дома не такі смачні» – розповідає 9-річний Сашко.

6-класнику Владу тут теж все дуже подобається, але каже, що якби були поруч тато із мамою, то було б іще краще .

«Я тут уже 8-й раз. Тут дуже круто. Краще ніж дома. Кормлять добре, не те що дома – суп та борщ. Є фрукти – яблука, апельсини, банани. Дуже гарні вихователі. Хотів би , аби тут були ще мама і тато», – розповідає Влад.

А от старшим загонам у таборі мама з татом не потрібні , кажуть, що хотіли б аби дискотеку продовжили на годину, а то й на дві.

Є в таборі також і свій живий куточок.

Повна вартість путівки у таборі «Павлоградец» – 5 500 грн, у таборі « Сергія Маркова» – 5135 грн, у « Проліску» – 5600 грн. Працівники ДТЕК Павлоградвугілля сплачують лише 10% вартості путівки. Решта – за кошт власника. Придбати путівку за повну вартість може кожен бажаючий при наявності вільних місць.

На утримання трьох таборів цьогоріч ДТЕК направив близько 14, 5 млн грн та 1 млн 800грн інвестували у ремонт приміщень, систем водопостачання та очистку басейну.