Чемпіонат міста по настільному тенісу пройшов 25 червня в спортивному клубі «Территория Fitness».

Керівництво спортивного клубу в особі Світлани Грішиної забезпечило спортсменів комфортною залою та якісними умовами для тенісних змагань.

Чемпіонат пройшов за підтримки відділу сім’ї, молоді та спорту Павлоградського міськвиконкому. У ньому взяли участь 22 тенісисти із Павлограда, Петропавлівки та Павлоградського району.

Всі учасники були поділені на 4 групи по 5-6 чоловік. У перший фінал вийшли 8 найсильніших. Ще 8 вийшли у другий фінал (9-16 місце). 9-е місце у другому фіналі дісталось тренеру спортивного клубу «Территория Fitness» Костянтину Біркіну. Він виграв матч у досить сильного ветерана тенісного спорту Сергія Шкурпели.

Боротьба у всіх матчах першого фіналу була напруженою. Передбачити хто буде в призерах було неможливо. Але все ж сильнішим виявився вихованець спортивного клубу «Імпульс» Олександр Духовенко. Із рахунком 3:2 він переміг свого суперника Валентина Полусмяка.

Проте, чи не найзапеклішою та цікавою була гра за третє місце між вихованцем СК «Імпульс» Сергієм Колесником та Олександром Якубенко.

Із рахунком 3: 2 перемогу здобув Сергій Колесник. Проте, судді відзначили, що Саша, маючи фізичні обмеження, показав блискучу гру. За характер і волю до перемоги йому вручили безстроковий безлімітний абонемент в спортивний клуб «Территория Fitness».

Тенісним спортом Олександр займається уже 12 років. А починаючи з 2005 брав участь у Чемпіонаті та Кубках України серед людей з ураженням опорно-рухового апарату.

Призери змагань були нагороджені медалями, грамотами, місячними абонементами та сувенірами.

Пам’ятні сувеніри отримали також всі учасники чемпіонату.

Головний суддя змагань – Руслан Соломко.

В цілому місця на чемпіонаті із настільного тенісу розподілились наступним чином: