30 червня у Києві почнеться атестація керівників першої атестаційної групи Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області.

У першу атестаційну групу входить вище керівництво поліції, начальники міських та районних відділів поліції. У цьому списку також начальник павлоградського віділу поліції Олег Малинога. Декларації про доходи поліціянтів можна побачити тут

Атестація проходитиме у Києві. До складу комісії для атестації першої категорії увійшли 25 чоловік.

Після завершення атестації першої категорії керівників буде затверджено склад атестаційних комісій для другої та третьої категорії керівників Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, а також склад апеляційної атестаційної комісії, після чого він буде опублікований на сайті.

Так що в активістів іще є час , аби подати заявку для роботи в комісіях або ж допомогти членам комісії – поінформувати про неправомірні дії поліцейських.

«ОЧЕНЬ ПРОШУ ВСЕХ!!! ПОДКЛЮЧАЙТЕСЬ! Задача аттестационных комиссий не проста. Достойные должны остаться, недостойные - уйти. НО как отличить коррупционера и оборотня под маской? ПОМОГИТЕ НАМ! Комиссия будет работать с вашей информацией, поверьте, для нас это важно. Если сейчас мы ничего не предпримем, потом будет поздно. Мы сами кузнецы своей жизни. Мы – сознательное гражданское общество», – пише на своїй сторінці у Facebook член атестаційної комісії Юлія Сегеда.