Зустріч із активістами та журналістами пройшла у павлоградській міськрайонній прокуратурі.

Перший заступник керівника павлоградської пророкуратури Віталій Геник та начальник палвоградського відділу поліції Олег Малинога розповіли зокрема про боротьбу із наркозлочинністю про співпрацю із громадськістю. Вони подякували громадським активістам за допомогу, зокрема, стосовно наркозлочинів.

«Раніше на стадії збору доказів свідки боялись щось розповідати, бо не довіряли поліції. Тому суди часто констатували, що доказів зібрано не достатньо, злочинці залишались на волі і продовжували займатись своєю справою. На теперішній час ситуація змінилась у кращу сторону. Громадськість стала більше довіряти поліції. Є люди, котрі не бояться і надають свідчення. До нас і прокуратури письмово звертались представники добровольчого підрозділу «Павлоград» , ГО «Характерник» вказували конкретні адреси, за котрими торгують наркотиками. За всіма адресами були здійснені перевірки . За деякими адресами збут наркотиків не підтвердився. Є притони, де вживають алкоголь, ведуть аморальний спосіб життя. Вони взяті на контроль правоохоронців. І є адреси, де торгують наркотичними засобами», – повідомив начальник павлоградського відділу поліції Олег Малинога.

Він також додав, що за вказаними активістами адресами проведено 9 обшуків, порушено 6 кримінальних проваджень. Двом наркоторгівцям обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Прокуратура та поліція просить громадськість повідомляти їм про будь-які протиправні дії , свідком яких ви стали. Обіцяють, що обов’язково відреагують.

«Ящо є конкретні факти, повідомляйте. Допомагайте прокуратурі . Тільки з вашої допомоги ми зможемо виявляти корупціонерів, наркоторівців, хабарників. Без вас ми не зможемо пройти процес очищення. Без людей правоохоронна система не може бути іншою. Але люди мають розуміти, що найбільше вони допоможуть, коли будуть свідчити про те, що їм відомо. Ми можемо не показувати свідка, змінити голос, і т. д. », –  зазначив перший заступник прокурора міста Віталій Геник.