На Дніпропетровщині вводять форму для водіїв автобусів на приміських та міжміських маршрутах.

Водії декількох перевізників уже приступають до роботи у нових фірмових сорочках та футболках. Інші підприємства почали розробляти власну унікальну форму. Повідомляє прес-служба ОДА.

«Наша мета – якісні пасажирські перевезення. Вже кілька місяців слідкуємо за рухом автобусів через навігаційну систему, в режимі онлайн проводимо конкурси перевізників. Приділяємо увагу і безпеці та комфорту пасажирів, і покращенню сервісу. Тому вирішили запровадити форму для водіїв. Більшість автопідприємств підтримали ініціативу. На 2-х з них співробітники вже отримали фірмовий спецодяг», –  цитує слова губернатора області прес-служба ОДА.

Перевізники самостійно обирають колір та фасон форми. Єдина вимога – на одязі обов'язково має бути логотип автопідприємства.

Водії ТОВ «ВКП Мотодор», виходячи на рейс, вже одягають світлі сорочки, доповнені блакитними елементами. 40 співробітників ПАТ «Північтранс» виділяються серед інших транспортників завдяки синім футболкам, прикрашеним фірмовим знаком автопідприємства.

Інші перевізники працюють над створенням власного фірмового стилю. Керівництво ТДВ «Автопромінь» залучило до роботи дизайнерів. Вони розробляють окремі комплекти для літа та зими. В холодну пору року водії одягатимуть теплі костюми та сорочки, навесні й влітку – футболки. Одяг доповнять логотипом компанії.

Довідково

На Дніпропетровщині понад 200 приміських та 240 міжміських маршрутів. На них працює понад 800 машин.

Джерело фото: adm.dp.ua