У Павлограді на обліку у службі за справами дітей перебуває 319 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них 312 дітей виховуються у сім’ях.

Найбільш захищеною формою влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, є усиновлення.

У Павлограді упродовж 2016 року усиновлено 7 дітей. Всього на обліку перебуває 59 дітей, які підлягають усиновленню. Ці діти виховуються та утримуються в прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу. Повідомляють у службі за справами дітей.

Кількість бажаючих усиновити здорових дітей віком до 6 років, які не мають братів та сестер цьогоріч збільшилась. На обліку в службі у справах дітей Павлоградської міської ради перебуває 19 кандидатів в усиновлювачі.

В державних закладах виховується та утримується 7 павлоградських дітей, які чекають на своїх батьків.

Кожна така дитина пройшла свій шлях і опинилася в дитячому закладі не з власного бажання. Хтось із них залишився самітнім через смерть батьків, а у когось батьки не змогли опікуватися потребами дитини. Кожна дитина без батьків – це провина дорослих. Тому і допомоги діти чекають від дорослих.

Нещодавно залишився сиротою привітний і дуже ввічливий хлопчик – 11-річний Сашко.
Він мріє стати водієм. Любить конструювати. Має організаторські здібності. Працьовитий та відповідальний. Братів, сестер та близьких родичів хлопчик не має. Він сподівається на зустріч з батьками, які подарують йому своє батьківське тепло, турботу і любов.


Усі небайдужі, хто бажає взяти Олександра на виховання в свою сім’ю, можуть звернутися до служби у справах дітей Павлоградської міської ради за адресою: м.Павлоград, вул.Соборна, 42-а або за тел. 20-03-10.