У Дніпропетровській області вживаються заходи щодо попередження ситуації, що сталась в м. Ізмаїл, Одеської області (спалах кишкової інфекції).

Зокрема в регіоні посилено санітарний контроль у дитячих оздоровчих таборах. Повідомив в.о. начальника ГУ Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів у Дніпропетровській області Андрій Кондратьєв під час прес-конференції в ІАП «Мост-Днепр».

«У Дніпропетровській області посилено контроль над дитячими оздоровчими закладами: дитячі табори, в тому числі, заміські, дитячі дошкільні установи. Також прийняті позачергові заходи щодо перевірок водопровідно-каналізаційного господарства – ми отримали відповідні дозволи », – сказав Андрій Кондратьєв.

Найбільш ефективним способом знищення вірусів у воді є кип'ятіння.

«Якщо відбувається підтоплення надвірних туалетів, то споживання питної води з централізованої мережі можливо тільки в кипяченому вигляді – це спеціальний питний режим, він вводиться, в основному, після сильних злив, коли і відбувається таке підтоплення. Для Дніпра така ситуація не нова, ми щороку стикаємося підтопленням, проводяться відповідні заходи», – повідомив Андрій Кондратьєв.

Він також наголосив на тому, що . Хлор додають в воду, щоб знищити в ній бактерії, а не віруси.